اخبار شرکت:

اخبار شرکت

واحد برتر استاندارد کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد(+تصاویر)

photo_2016-10-19_13-53-23

گروه اجتماعی- شرکت فراورده های لبنیاتی کوه گل از بزرگترین شرکت در نوع خود در استان و یکی از بزرگترین ها در جنوب کشور است. به گزارش روابط عمومی شرکت کوه گل، شرکت لبنیاتی کوه گل که بعنوان واحد برتر استاندارد سالهای ۹۲ و ۹۳ و ۹۴ معرفی شده بود در سال جاری و در هفته استاندارد در ارزیابی ها ... ادامه مطلب »

بازدید مسئولان سلامت آموزش و پرورش از بزرگترین کارخانه لبنیات کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

SONY DSC

در بازدید مسئولان آموزش و پرورش از شرکت لبنیاتی کوه گل بر مصرف شیر به عنوان یکی از غنی ترین خوراکی های حاوی کلسیم تاکید شد. به گزارش روابط عمومی شرکت کوه گل، در دیدار مدیر کل سلامت و تغذیه آموزش و پرورش از شرکت لبنیاتی “کوه گل” که به همراهی کارشناسان تغذیه مدارس همه شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد ... ادامه مطلب »

درخشش کارآفرین کهگیلویه و بویراحمدی در آمریکا+ عکس

IMG-20151229-WA0001

محمد کاظم اتابک مدیریت شرکت فرآورده‌های لبنی کوه گل به عنوان مدیر یکی از ۲۶ شرکت موفق در ایران موفق به درفات دکترای افتخاری از Golde- state شد. به گزارش روابط عمومی شرکت کوه گل؛ به پاس ارج نهادن به خدمات انجام شده توسط اشخاص برجسته در حوزه کسب و کار و موفقیت چشمگیر آنها در انجام مسئولیت های اجتماعی ... ادامه مطلب »

واحد تولیدی که ۱۰۰۰ نفر را در کهگیلویه بویراحمد مشغول به کار کرده/ گفتگو با کارآفرین موفق + تصاویر

header

به گزارش روابط عمومی شرکت کوه گل، شرکت لبنی کوه گل با مدیریت محمد کاظم اتابک در سال ۱۳۸۹ توسط هیئت دولت شهرک صنعتی شماره ۱ بلکو در شهر یاسوج و در زمینی به متراژ ۴۷۰۰ متر و زیربنایی بالغ بر ۲۸۰۰ متر با اشتغال آفرینی ۲۵ نفر در شهر یاسوج کار خود را شروع کرد. ادامه مطلب »

بستر صادرات فرآورده های لبنی کوه گل یاسوج مهیا می شود

معاون امور صنایع و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از کارخانه فرآورده های لبنی کوه گل یاسوج بر بسترسازی برای صادرات محصولات این کارخانه تاکید کرد. به گزارش خبرنگار مهر، حشمت الله صمیمی دوست صبح شنبه در حاشیه بازدید از این کارخانه گفت: فرآورده های لبنی کوه گل یاسوج با تنوع محصولاتی و ... ادامه مطلب »

کارآفرین با غیرت هم استانی کیست؟

آنچه ما را بر این داشت تا به سراغ این کارآفرین هم استانی برویم استقامت این کارآفرین در شرایطی بود که همکاران ایشان با تغییر شرایط کارخانه خود را جمع کردند و حاضر نشدند حتی در استان بمانند. آقای اتابک مدیر کارخانه غذایی و لبنیاتی اتابک با نام آشنای تجاری کوه گل است که در سال ۸۸ در شهرک صنعتی ... ادامه مطلب »