اخبار شرکت:

درخشش کارآفرین کهگیلویه و بویراحمدی در آمریکا+ عکس

محمد کاظم اتابک مدیریت شرکت فرآورده‌های لبنی کوه گل به عنوان مدیر یکی از ۲۶ شرکت موفق در ایران موفق به درفات دکترای افتخاری از Golde- state شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کوه گل؛ به پاس ارج نهادن به خدمات انجام شده توسط اشخاص برجسته در حوزه کسب و کار و موفقیت چشمگیر آنها در انجام مسئولیت های اجتماعی در جهت کارآفرینی پایدار پس از احراز صلاحیت( الزامات ۶ گانه)، طی مراسم رسمی در هتل هیلتون نیکوزیای قبرس از مدیران عالی ۲۶ شرکت تولیدی و مهندسی ایران به شرح ذیل در قالب اهداء دکترای افتخاری مدیریت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است از جمله شروط مهم برای انتخاب این شرکت ها در مدیریت کارآمد و به روز، توانایی مدیریت در شرایط بحران، اشتغال آفرینی پایدار، حسن شهرت و مواردی از این دست بوده است.

به گزارش کوه گل؛ شرکت لبنی کوه گل(www.kohgol.com) با مدیریت محمد کاظم اتابک در سال ۱۳۸۹ توسط هیئت دولت و در شهرک صنعتی شماره ۱ بلکو در یاسوج کار خود را شروع کرد.

IMG-20151229-WA0001

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>