اخبار شرکت:

بازدید مسئولان سلامت آموزش و پرورش از بزرگترین کارخانه لبنیات کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

در بازدید مسئولان آموزش و پرورش از شرکت لبنیاتی کوه گل بر مصرف شیر به عنوان یکی از غنی ترین خوراکی های حاوی کلسیم تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کوه گل، در دیدار مدیر کل سلامت و تغذیه آموزش و پرورش از شرکت لبنیاتی “کوه گل” که به همراهی کارشناسان تغذیه مدارس همه شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت بر مصرف شیر به عنوان ضرورتی اجتناب ناپذیر برای رشد و سلامت دانش آموزان تاکید شد.

در این دیدار از مراحل مختلف تولید و بسته بندی محصولات لبنی بزرگترین کارخانه لبنیات کهگیلویه و بویراحمد، بعنوان یکی از موفق ترین کارخانجات ایرانی بازدید به عمل آمد که به تایید کارشناسان سلامت این مرکز هم از نظر امکانات فنی و هم کیفیت و سلامت توان رقابت با شرکت های ملی را دارد.

گفتنی است شرکت کوه گل(kohgol.com) تندیس واحد برتر کیفیت استان در سال های ۹۲ و ۹۳ و تندیس های ملی و بین المللی در زمینه کیفیت و رضایت مشتری را در کارنامه خود دارد.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>