اخبار شرکت:

تاریخچه

  • درباره کوه گل:

شرکت فراورده های لبنی کوه گل در سال ۱۳۸۹ توسط هیئت دولت در شهرک صنعتی شماره ۱ “بلکو” در زمینی به مساحت ۴۷۰۰ متر با زیربنایی معادل با ۲۵۰۰ متر در شهر “یاسوج” افتتاح شد.

در طول چند سال اخیراين شركت از ابعاد گوناگون ظرفيت توليد، كيفيت و تنوع محصولات، شبكه توزيع سراسري و صادرات، گسترش بسيار زيادي پيدا كرده است به گونه ای که هم اکنون یکی از پیشگامان صنعت لبنیات در جنوب کشور محسوب میشود.

  • نوآوري و تنوع

شرکت کوه گل هم اکنون با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک و روز دنیا هم در خطوط تولید و هم آزمایشگاه، محصولات متنوعی را به بازار عرضه میکند که قابلیت رقابت با برندهای دسته اول در زمینه لبنیات را دارد.

  • كيفيت و سلامت

به جرات میتوان گفت محصولات تولیدی کوه گل در رده بهترین های لبنیات هم از نظر سلامت و هم کیفیت می باشد.

با توجه به اینکه شیر به عنوان اصلی ترین نهاده شرکت های لبنیات است، سعی ما بر تهیه مرغوب ترین شیر از بهترین دامداری ها بوده که در راستای توجه به کیفیت و سلامت، علاوه بر آزمایش های مختلف در آزمایشگاهی که مجهز به آخرین فناوری های روز است به صورت مستمر کیفیت نهاده هایمان را کنترل کنیم.

در گام بعد تلاش کردیم تا به وسیله متخصصین بازاریابی شرکت و با سنجش ذائقه مشتریان، محصولاتی متفاوت هم از نظر کیفیت و هم سازگار با سلایق مختلف به بازار ارائه کنیم.

  • گستردگي و اشتغال

وسعت كارخانه لبني کوه گل حدود ۵ هكتار است كه از بزرگترين كارخانه‌ها در نوع خود در جنوب کشور به شمار می شود.

شرکت کوه گل در فاز اول ۱۷ نفر اشتغالزایی داشت اما رفته رفته با پیشرفت کارخانه و برقراری واحدهای تولیدی جدید توانسته برای بیش از ۱۰۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی کند.

کوه گل با تولید روزانه ۸۰ تن انواع محصول هرچند با ثلث ظرفیت خود مبادرت به تولید میکند اما همچنان به عنوان یکی از بزرگترین قطب های جذب شیر و تولید لبنیات در جنوب ایران و استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار میرود.

  • واحدهای تولید:

شرکت کوه گل هم اکنون با خطوط تولید متفاوت، محصولات متنوع و با کیفیتی را به دست مشتریان در سراسر ایران اسلامی و همچنین کشورهای حوزه خاورمیانه میرساند.

خط تولید لبنیات، محصولاتی همچون شیر، ماست، دوغ، خامه و پنیر را در طعم های مختلف و با کیفیت بالا عرضه میکند.

در خط تولید بستی انواع بستنی های قیفی، لیوانی و سنتی تولید میشود.

واحد تولید و بسته بندی آب معدنی از دیگر خطوط فعال این شرکت است که آب معدنی گوارا و سالم از بهترین چشمه های طبیعی شهرستان بویراحمد را به مشتریان خود عرضه میدارد.

  • واحدهای آینده:

راه اندازی واحدUHT(شیر استریل) جهت طعم دار کردن شیر برای ذائقه های متفاوت یکی از اقداماتی است که در دست بررسی متخصصان فنی و بازاریابی این مجموعه برای راه اندازی در آینده نزدیک می باشد.

  • اهداف شرکت:

رسالت کوه گل قطع یقین در وهله اول تولید محصولات با کیفیت هم از بعد طعم و مزه و هم سلامت برای مردم ایران اسلامی می باشد.

در مرحله بعد ایجاد اشتغال برای جوانان مستعد این مرز و بوم و همچنین ارز آوری برای رونق اقتصاد داخلی را از اولویت های خود در این مجموعه میدانیم.

  • گوشه ای از افتخارات:

واحد لبنی کوه گل به عنوان تولید کننده نمونه کهگیلویه و بویراحمد در سال های ۹۲، ۹۳ و ۹۴ و در شاخص استاندارد می باشد.

این واحد لبنیات و مدیر مجموعه افتخاراتی از جمله بهترین مدیر، کارآفرین برتر، واحد برتر در زمینه کیفیت محصولات، واحد برتر در زمینه رعایت حقوق مشتری و کارکنان، دکترای افتخاری بهترین مدیر و بیشمار افتخار غرور آفرین دیگر را در کارنامه خود دارد که بدون شک رضایتمندی شما مشتریان عزیز را بزرگترین موهبت و زمینه ساز سایر موفقیت های این مجموعه میدانیم و تلاش میکنیم با تولید محصولاتی با کیفیت، متفاوت و سالم قدر دان همراهی ثمر بخشتان باشیم.

 

 

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>